חברת בנייה
 
ברוכים הבאים לאתר של אייל ד. אבן ושיש בע"מ
 
עבודות שחזור מבנים, חיפוי וריצוף מבנים ואספקת אבנים מלוטשות ומסותתות
 
למידע נוסף - צרו קשר
 
 
 
חברת בנייה
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שיקום מבנים

 
 
עבודות שיקום מבנים משפרות את איכות החיים ומאפשרות שיפוץ במבנה לאחר שריפה, תופעות טבע או בניינים ישנים.
השיקום מתבצע על ידי חברות בנייה המכירות את התחום והינו מתאים למבנים ישנים או חדשים.
במבנים ישנים מיועד השיקום בעיקר להתמודדות עם בעיות אסתטיות והצטברות פגמים בתשתית, בעוד במבנים חדשים המטרה היא שיקום לאחר אסון.

שיקום מבנים עושים רק אצל חברת אייל ד. אבן ושיש. החברה מתמחה בביצוע כל סוגי עבודות הבנייה ומכירה היטב את המאפיינים הייחודיים של שיקום. לאורך השנים צברה החברה ניסיון משמעותי בעבודות מן הסוג הזה וכיום היא גאה להוביל את התחום. החברה מציבה את האינטרסים של הלקוח בראש סדר העדיפויות, מתחייבת לעמידה בלוח הזמנים ויכולה לגבש הצעת מחיר אטרקטיבית ומפתיעה.
 
 
 
שיקום מבנים
 
צלצלו עכשיו! 02-6435971
 
 
 

שיקום מבנים - כל הפרטים

 
יש כמה מאפיינים המיושמים במהלך עבודות שיקום מבנים ישנים או חדשים:
 
א. שיקום חיצוני – ענף השיקום דורש מיומנות וביצוע קפדני היות והעבודות מבוצעות לטווח ארוך. אחד מתחומי העיסוק העיקריים הוא שיקום חיצוני ועבודות שיפוץ בחזיתות. בנוסף, יש מבנים בהם חברתנו מבצעת עבודות תיקונים על גבי קירות פסיפס. בעבודות אלו המטרה היא לבצע תיקונים נסתרים תוך התחשבות בעקמומיות או גלים קיימים.
 
ב. שיקום פנימי – תחום עיסוק נוסף של החברה הוא שיקום בטון, ברזלי זיון או קונסטרוקציות. כאן הדגש הוא למעשה על שיקום פנימי, הנועד לתיקון קורות, יסודות ועמודים במבנים קיימים. למרות שהצורך בשיקום נסתר מעיני הלקוח, הוא לא פחות קריטי וחשוב עבור עמידות המבנה בטווח הקצר והארוך. בנוסף, יש לבצע את עבודות השיקום הללו בפיקוחו של מהנדס.
 
ג. חיזוק ואיחוי אלמנטים – כדאי לנצל את ההזדמנות של עבודות שיקום על מנת לבצע גם חיזוק ואיחוי אלמנטים בטכנולוגיות חדשניות. התחום הזה דורש ניסיון והוא מערב בין שימוש בטכנולוגיות הזרקה והגברת כושרי העמסה של יסודות, תקרות וגשרים. עבודות חיזוק ואיחוי נחשבות מורכבות ומסובכות וחלקן מבוצע בשילוב עבודות איטום.
 

אמינות מעל הכל

 
חשוב להדגיש את הנושא של אמינות במהלך בחירת חברה עבור ביצוע עבודות שיקום מבנים. ראשית, כאשר חברה מקצועית מבצעת את השיקום היא נדרשת לבדוק את כל החלקים שלו: החל מהיסודות ועד הגג. חברה אמינה תגרום לבניין ישן להיראות חדש והיא תעשה הכל כדי להחזיר את ההשקעה של הלקוח. מנגד, חברה לא מנוסה עם רמת אמינות נמוכה עלולה להוריד לטמיון עשרות אלפי שקלים.
 
שנית, האמינות היא פקטור משמעותי בהתנהלות מול הלקוח ובשמירה על רמת חיים גבוהה. יש מקרים בהם עדיף לבצע רענון מבנה ושיפוץ קל שלא נוגע במאפיינים המרכזיים של הבניין. גם כאן כדאי להתייעץ עם נציגי חברה מקצועית, מוכרת ואמינה המפרטת את כל מערך השיקולים.
 
חייגו 02-6435971 ותאמו עוד היום פגישה לא מחייבת עם נציגי חברת אייל ד. אבן ושיש.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: יד חרוצים 19, שכונת תלפיות, ת"ד 53350, ירושלים, 91533  
 נייד: 057-6000707  | פקס: 6446913 - 02 | משרד: 02-6435971 |  דוא"ל: info@eyalbniya.co.il
 
 
 
 
 
‪Google+‬‏