חברת בנייה
 
ברוכים הבאים לאתר של אייל ד. אבן ושיש בע"מ
 
עבודות שחזור מבנים, חיפוי וריצוף מבנים ואספקת אבנים מלוטשות ומסותתות
 
למידע נוסף - צרו קשר
 
 
 
חברת בנייה
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שימור מבנים - אומנות ואמנות בבנייה

 
מחפשים חברה מקצועית ואמינה?
בבעלותכם מבנה יקר ערך ואתם מעוניינים לשמרו באופן המתקדם ביותר?
 
חברת אייל ד. אבן ושיש מתמחה בשימור מבנים בשיטות מתקדמות, המבטיחות שימור עד לרמת האבן הבודדה תוך שמירה קנאית על כל מאפייני המבנה - וזאת לפי תקני האיכות הנדרשים, ובעמידה בלוחות זמנים ובתקציב שהוגדר לפרויקט.
 
לקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות, חייגו עכשיו: 02-6435971
 
 
שימור מבנים בית סיידוף
 
 
 
שימור מבנים
 
 
 
שימור מבנה נווה צדק
 
 
 
בשימור אין פשרות או קיצורי תהליכים - על מנת לשמר את המבנה בצורה הטובה ביותר, נדרשת חברת בנייה מומחית לנושא זה, בעלת ניסיון וידע רחב בתחום, העובדת בתשומת לב רבה לפרטים, ותוך שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ובכח עבודה מקצועי ומיומן.
 

שימור מבנים

 
חברת אייל ד. אבן ושיש בע"מ מתמחה בביצוע עבודות שימור מבנים. פעולת השימור היא פעולה אדריכלית-הנדסית, שנועדה לחדש מבנים היסטוריים או מבנים בעלי חשיבות אדריכלית או תרבותית, ולהבטיח את המשך קיומם בצורה תקינה ושלמה. השימור, הלכה למעשה, כולל שלל פעולות שנועדו להחזיר למבנה את הצורה שהייתה לו בעבר, וזאת במינימום תוספות או שינויים הנגלים לעין - בכפוף לאילוצים ולדרישות במקום. הוא מונע או מטפל בהתדרדרות במצבם של מבנים ישנים, ומחזק אותם באופן שיבטיח את המשך קיומם ואת היכולת לעשות בהם שימוש.

באופן זה ניתן לשמור על צביונם של בתים מיוחדים אלו ועל הקשר החשוב שבין החדש לישן, בין ההיסטוריה ובין זמננו אנו. יש אשר משקמים את המבנה באמצעות בנייה חדשה וקונסטרוקציה על פי תיעוד (מספור לבנים), ויש אשר חפצים בהעברת המבנה הקיים למשכן חדש. בשיטה זו מפרקים את המבנה תוך מספור האבנים אחת-אחת, מרכיבים אותו מחדש בכתובתו החדשה ויוצרים העתק משוכפל ומדויק. באם אין צורך בהעתקת המבנה, קיימות בתחום מגוון שיטות של רסטורציה ושחזור מבנה למן הקישוטים העדינים ביותר ועד לעמודים ולמרפסות מסוגננות.
 

מעוניינים בשירותי שימור מבנים?

 
צוות המומחים של חברת בנייה אייל ד. אבן ושיש ישמח לעמוד לשירותכם, ואף להגיע עד אליכם על מנת להעניק לכם ייעוץ מקצועי בשטח. פנו אלינו ללא היסוס ונציגינו ייפגשו עמכם, יאזינו לדרישותיכם ויספקו לכם הצעת מחיר אטרקטיבית והערכת זמן, בהתאם לעבודה הדרושה, תוך התאמת השירות לצורכיכם האישיים.
 
לפרטים ולמידע נוסף, צרו עימנו קשר בדוא"ל או בטל' - 072-3225370
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: יד חרוצים 19, שכונת תלפיות, ת"ד 53350, ירושלים, 91533  
 נייד: 057-6000707  | פקס: 6446913 - 02 | משרד: 02-6435971 |  דוא"ל: info@eyalbniya.co.il
 
 
 
 
 
‪Google+‬‏