חברת בנייה
 
ברוכים הבאים לאתר של אייל ד. אבן ושיש בע"מ
 
עבודות שחזור מבנים, חיפוי וריצוף מבנים ואספקת אבנים מלוטשות ומסותתות
 
למידע נוסף - צרו קשר
 
 
 
חברת בנייה
 
 
 
 
יצירת קשר
 
* שם:
 
  טלפון:
 
* אימייל:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שימוּר בית סיידוף

 
דוגמא למבנה אשר נמצא בתהליך שימור הוא בית סיידוף הירושלמי. חברתנו מעסיקה רק אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובעלי ניסיון בעבודות חיזוק ושימור מבנים. הצוות עושה את עבודתו בצורה הטובה ביותר על מנת להבטיח איכות לצד שלמות. תהליך השימור ישמור על אותה צורת מבנה כבעבר באמצעות מגוון שיטות בהן חיזוק קירות המבנה הקיים. שיטה נוספת היא גם הריסת המבנה הקיים תוך כדי מספור האבנים ובנייה מחודשת של המבנה כאשר שומרים על סדר הנחת האבנים. זוהי עוד המחשה לפעולה שמקרבת בין הישן לחדש ומשאירה את ההיסטוריה כבת זמננו.
 
 
בית סיידוף הינו מבנה מדהים במרכז ירושלים אשר נבנה כבר לפני כמאה שנה. המבנה המקורי כלל חנויות אשר היו ממוקמות בקומת הכניסה ואילו בקומה השנייה היו דירות מגורים. עם השנים החליפו בתי מלאכה ועסקים את הדירות והשכונה הפכה מוזנחת.
 
פרויקט השימור כלל שימור חזיתות הבניה הטורית של בית סיידוף. עובי הקירות שנבנו לפני כ- 100 שנה היו בעובי של מטר וחברתנו דיקקה את הקירות הנ"ל עד לגילוי האבן. כאשר חברתנו קיבלה לבצע את עבודות השימור, במנה לא הייתה קיימת רצפה וגם לא תקרה, אלא מעטפת קירות בלבד.
 
 
שימור מבנה - בית סיידוף
 
 
 
תהליך שימור מבנה - בית סיידוף
 
 
 
שיטת השימור התבצעה ללא פירוק המבנה והרכבה מחדש אלא שיפוץ המעטפת הקיימת על מנת לשחזר את המבנה כפי שהיה בו יהיו בקומת הכניסה חנויות ומעל דירות יוקרה. העבודה נעשית תוך הקפדה ושמירה על המעטפת אשר הייתה קיימת לפני כמאה שנה.
 

לפרטים ולמידע נוסף, צרו עימנו קשר בדוא"ל או בטל' - 02-6435971
 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתובת: יד חרוצים 19, שכונת תלפיות, ת"ד 53350, ירושלים, 91533  
 נייד: 057-6000707  | פקס: 6446913 - 02 | משרד: 02-6435971 |  דוא"ל: info@eyalbniya.co.il
 
 
 
 
 
‪Google+‬‏